2.El

2.El iPhone MacBook iPad

iPhone dediğimiz an aklımıza ilk gelen şey yüksek fiyatlar pahalı tamirat maliyetleri gözümüzde yeşillenen dolar geliyordur.

İkinci el iPhone  alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus konu odak noktası vardır. Telefoncu Standı açıp apaçi şeklinde telefon satanların yaptığı muayeneyi aklınıza getirmeyin.

Birinci öncelik dış kontroller çiziklere bakın sağına soluna önüne arkasına her bir yerine bakın darbe ezik vuruk var mı ? Bunu neden söylüyorum kozmetik olarak iyi durumda olan iPhone  nazik sevecen bir kullanıcı tarafından yıpratılmadan kullanılmıştır.

Yüz tanıması olmayan parmak izi okuyucusu olan iPhone  direk parmak izi okuyucuyu kontrol edin bir kaç defa aç kapa yaptırın sürekli deneyin.

Formatlanmış sıfırlanmış bir cihaz almayı tercih edin.iPhone  bağlı olduğu bir cihaz kimliği ile eşleşmemiş olduğuna emin olun. iPhone  bul kısmına bakın konum servislerini kontrol edin.

Ekran dokunmatiğini kontrol edin,ekranı zorlayın hunharca zorlayın işlem yapın,orijinal olup olmadığını parlaklık ayarları ile kontrol edin. iPhone  ekran parlaklığını en üst seviyeyi yükseltin beyaz bir arka plan seçin beyaz arka plan gölgeli bir görüntü varsa yan sanayi orijinal olmayan bir ekrandır.

Fener uygulamasını açın kamera flash bu şekilde kontrol edin.Kamera ile seri çekim yapın.Ön ve arka kamerayı bir çok defa deneyin.Tüm çekim modlarını deneyin.

Kulaklık ve şarj girişlerini kontrol edin bir kaç dakika şarj edin batarya durumunu kontrol edin.Alt vidaları kontrol edin iPhone  tamir edilip edilmediğini kontrol edin.

Kablosuz ağları deneyin,sesli ve görüntülü bir kaç görüşmeme yapın.

Bunlar gibi bir çok detay uğraşmak yerine siz iPhone Uzman Servis ulaşın size  en uygun iPhone size temin edelim.

Hemen Ara