iPhone Sıvı Teması Tamiri

iPhone Sıvı Teması Tamiri

iPhone ile denize mi düşürdünüz ? iPhone havuza mı girdiniz ? iPhone üzerine kahve mi döktünüz ? Bunların hepsi iphone sıvı teması oluyor,ve çok ciddi bir sorun oluşturuyor.Apple hiç bir cihazına iPhone,iPad,Macbook,iMac hiç birine sıvı temasına garanti vermiyor.

iPhone sıvı temasına uğradığı an yapacağınız ilk şey hemen iphone kapatın. iPhone silmeyi unutmayın 🙂 Sim kartınızı hemen çıkarın alt görsel gibi kart giriş yuvanızı kontrol ediniz.

iPhone sıvı teması sonrasında muhtemel bir kaç sorunla karşılaşacaksınız.

İPhone Sıvı Teması Sonrası Açılmıyor mu ? 

iPhone sıvı teması sonrasında açılmıyor ise anakart kadar nüfus eden sıvıdan kaynaklıdır. Anakart üzerinde bulunan bileşenlerde kısa devre oluşmuş sonrasında iphone bileşenler düzgün çalışmıyor demektir.

iPhone Şarj Olmuyor mu  ?

Büyük bir ihtimal ile iphone en korumasız yeri olan şarj portundan sıvı giriş oluştu ve Lightning konektörü aksaklık oluştu demektir. iPhone iyice kuru olduğundan emin olunca şarj denemesi yapın yine şarj olmuyor ise batarya kaynaklı sorunda oluşmuş demektir.

Sıvı Teması Sonrasın Ekranda Koyu Noktalar 

iPhone 11 ve iPhone 12  IP67 sertifikalı cihazlardır su altı çekimine uygundur.Diğer iPhone modelleri buna uygun değildir.Sızdırmazlık tam anlamıysa sağlamadığı için dokunmatik paneli ile ekran camı arasına sıvı nüfus etmiş olabilir.

Ücretsiz Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.
Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır.

Hemen Ara