iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişim

Talihsiz bir kaza sonucu iphone ekran kırıldı her Türk vatandaşı gibi hemen Google girdiniz iphone ekran değişimi arama yaptınız.Yüzlerce sayfa çıktı hepsinde orijinal iphone ekran değişimi yazıyor.Hangisi orijinal hangisi sahte ekran,yan sanayi ekran  nasıl ayırt edeceksiniz.

N11.com ekran bakıyoruz iphone xs max ekranı arıyoruz. Bir sürü fiyat farkı var bir sürü açıklama yazmışlar A, AAA, A+, A++ ekran bu yazılanların hepsi yan sanayi kalitesiz ekranlardır. iPhone Uzman Servis olarak Apple logolu orijinal ekranlar kullanmaktayız.

iPhone orijinal ekran mı yan sanayi ekran mı gel git yaşıyorsanız bütçeniz elveriyorsa kesinlikle orijinal ekranı tercih etmelisiniz. Dokunmatiğin algılama kalitesi menülerde geçiş rijitliğini yan sanayi ekranlarda kesinlikle bulmazsınız.

Kontrast farkı da yoğun bir şekilde belli olacaktır. iPhone ekranlar orijinal görüntüden bile daha net görüntü kalitesi sunmaktadır. Yan sanayi A+++ kalite AAA ekranlarda bu canlılığı netliği bulamayacaksınız.

Görüntü kalitesinin haricinde kullanım süresine bağlı erken bozulma ve sorunlar yumağı ile uğraşabilirsiniz. Bunların hepsini göz önünde bulundurarak uzman teknik servise ulaşarak iphone ekran değişimini yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Orijinal Ekran ile Yan Sanayi Ekran Nasıl Ayırt Edilir ?

Görüntü Kalitesi

Görüntü Kalitesi

Orijinal iphone ekranlarda çözünürlük mükemmeldir .Fotoğraflarınız gerçekten daha net ve kusursuzdur.Telefonunuzun parlaklığını attığınızda net göreceksiniz.

Çözünürlük
Netlik & Keskinlik

Netlik & Keskinlik

Orijinal iphone ekranlarda fotoğraflarınız net keskindir.Yan sanayi ekranlar bu kaliteden yoksundur görüntüler soluktur ve siliktir.

Piksel Kalitesi
Dokunmatik

Dokunmatik

Orijinal iphone ekran sayfa geçişlerinde donma aksaklık yaşanmamaktadır.Orijinal olmayan ekranlar bu sorunlar seri şekilde geçiş yapınca göreceksiniz.

Dokunmatik Kalitesi

Fabrika çıkışlı orijinal ekranlarda piksel ( Nokta ) sayısı çok daha fazladır.Görüntü netliğini nokta sayısı vermektedir.Bu farkı en kolay beyaz arka planda görebilirsiniz. Telefonunuz ekranını beyaz arka plan ayarlayıp ekran parlaklığını en sona aldığınızda bu fark açığa çıkacaktır.

Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.
Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır

Hemen Ara