iPhone Arka Cam Değişimi

iPhone Arka Cam Değişimi

iPhone 4 serisinde cam arka kapak kullanmıştı esasında tam cam değil polimer alaşımlı bir yüzey kaplamasıydı çok fazla şikayet alınca iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 serilerinde uzun süreç alüminyum kasa kullanmıştı iPhone 8 den sonra iPhone X , iPhone 11, iPhone 12 serilerinde cam arka kapak kullanımı yaygınlaştı. Koruma kabı olmadan kullanım sonrasında alınan en ufak bir darbede arka cam tuzla buz olmakta ekrana göre daha çok hasar oluşmakta parçalanmaktadır.

Yeni tüm iPhone modellerinde kablosuz şarj ünitesi camın altında konumlandırılmıştır. Kırık arka cam kullanım neticesinde kablosuz şarj ünitesi geri dönülmez zararlar verebilirsiniz. Arka cam kırıldı bir koruma kabı ile kamufle eder kullanırım demek yerine ileride daha büyük arızalar yaşamamak için arka camı değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Arka cam kullanılan malzemenin orijinal olması yan sanayi olmasının çok bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Sonuç olarak arka kozmetik iyileştirme anlamında tamamlayıcı bir öge,  önemli olan nokta kırık camın telefonun kasasında temizlenirken kablosuz şarj ünitesine zarar vermeden temizlenmesi iphoneyi  iphone yapan arka kameraların zarar görmeden arka camın değişmesidir.

Bu işlemlerden sonra bir çok kullanıcının ortak şikayetidir. Kablosuz şarjım çalışmıyor, iphone arka kamera çekim kalitem düştü şeklinde şikayetler vardır. Bunun sebebi yanlış tamirat uzman olmayan ellerin müdahalesidir.

Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır.

Hemen Ara