Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Garantili iPhone cihazlarınızı iPhone Yetkili Servisler ve Apple Store ile ücretsiz tamir ettirebilirsiniz yada birebir değişim yaptırabilirsiniz. iPhone Uzman Servis olarak ücretli tamir hizmeti vermekteyiz.

Apple yetkili servis listesine buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul dışından cihazlarınızı gönderimi iletişim kısmındaki adresimize ulaştırabilirsiniz.İstanbul içerisinde adresinize gelip yerinde onarım hizmeti sunmaktayız.

Anlaşmalı kargo şirketine iPhone Uzman Servis ile ÜCRETSİZ  gönderi yapabilirsiniz.

Lütfen bu kısımını dikkatli okuyunuz.İşlemleri özenle yapınız.

iPhone Uzman Servis olarak tüm tamirat işlemlerimize veri kaybı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz.Ancak siz genede imkanlarınız ve bilginiz dahilinde itunes bağlanın ve tüm verileri yedekleyin.

İkinci aşamada iPhone deki sorunlarınızı kısaca bir kağıda hikaye yazar gibi açık ve okunaklı şekilde yazın,altına adınız soyadınızı telefonunuzun tuş kilidi şifrenizi okunaklı özenli bir şekilde yazınız.

Bunlarla uğraşamam diyorsanız. info@iphoneuzmanservis.com mail adresimize,konu kısmına gönderi kodunuz ile sorunlarınızı adınızı soyadınız cihaz şifreleriniz  gönderebilirsiniz.

Lütfen okunaklı güzel Türkçe’miz ile bize iletin. Deyil yazmayın değil yazınız öle değil öyle yazınız  🙂

iPhone zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir şekilde havalı poşet yada başka koruma şekli ile kutuya yerleştiriniz malum kargo şirketli bu aralar biraz özensiz taşıma yapıyor.

Web sitemizde hiçbir tamirat işleminin fiyatı yazmamaktadır.Bunun sebebi ise malum iğneden ipliğe kadar her şey Amerikan dolarına göre fiyatlandırılmaktadır.Dolar üzerinden bile zam yapılmaya başlanmıştır.Bir gün önce 10 $ aldığımız bir entegre bir gün sonra 13 $ alabiliyoruz.Bunun neticesinde fiyatları web sitemizde yayınlayamıyoruz.

Hemen Ara