Hakkımızda

Ülkemiz şartlarında iphone, ipad, imac, macbook cihazları Apple yetkili servislere tamir ettirmek  hayal oldu. Güncel döviz kurlarında yükselmeler yetkili servisleri fiyatları astronomik fiyatlara ulaştı. Her tüketici öncelikle bütçesi oranında hareket edeceği için yetkili servisler ile aynı özeni göstere  orijinal yedek parça kullanan ve uzman servislere talep artmaktadır. Hepimiz nihai son tüketici olduğumuz için son karar merci biziz. Hem kaliteli hizmet alıp hem de düşük maliyet ile hizmet alma arayışındayız. Yerleşik lokal iş yerimizde tamirat hizmetimizin yanında İstanbul’un tüm ilçelerine yerinde tamirat yapmaktayız .Zamandan ve tasarruf ediyorsunuz, çekilmez İstanbul trafik yükünden kurtuluyorsunuz.

Çevreye duyarlı tamirat gerçekleştiriyoruz. Ömrünü tamamlamış pil, batarya gruplarını çevreye zarar vermeyecek şekilde geri dönüşüm tesislerine sevk ediyoruz.

iPhone Uzman Servis olarak tüm Apple cihazların bakımlarını orijinal yedek parçalar ile garantili servis hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin her yerinden anlaşmalı kargo ile cihazlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştırdığınız cihazların ücretsiz arıza tespitini yapıyoruz. Sorunun çözümü ile  ilgili teknik servis elemanlarımız size gerekli bilgileri yapılması gerekenleri iletiyor. Eğer oldu ki bizi sevmediğiniz çözümlerimiz size uygun olmadı cihazınızı hiç bir ücret talep etmeden size gönderiyoruz.

iPhone, Macbook,iMac cihazın ne olursa olsun sorununuzu bize danışmaktan çekinmeyin her türlü sorun için çekinmeden arayabilirsiniz.

Hemen Ara