iPhone Kasa Değişimi

iPhone Kasa Değişimi

iPhone kullanıma bağlı olarak aşınmalar mı oluştu, sağında solunda altında üstünde her yerinde ezikler mi var. Bazı iphone modellerinde özellikle Gold renk olanlarda kronik sorundur kasa renginin atması eloksal kaplamanın kabarıp dökülmesi bunların bir kaçı başınıza gelmişse iphone kasa değişimi zamanı gelmiş demektir. Bu sorun tamamen kozmetik kaygıdır.

Özellikle iPhone 6+ iPhone 7+ serilerde kasalarda eğilme bükülme olmuş ise değişim şarttır. Eğilme bükülme sırasında batarya sıkışmaya sebep olacak buda ciddi donanımsal sorunlar oluşacaktır.

Her zaman dediğimiz gibi sevgili arkadaşlar batarya kaynaklı sorunlar şakaya gelmez. Kasada oluşan her türlü deformasyon bataryaya baskı yapacak elinizde pimi çekilmiş saatli bomba gibi gezmenize sebep olacaktır.

Birçok e-ticaret satış yapan sitelerden kasanızı satın alabilir, kendinizde değiştirebilirsiniz. İllaki kasada ezik vuruk bükülme olması gerekmiyor. Gold telefonunuz vardır eşiniz kullanıyordur. Telefonu siz kullanacaksınız GOLD renk erkeği gitmez dediniz kendiniz değiştirebilirsiniz. Video açıp adım adım bu işlemler yapılabilir. Batarya gibi kalite farkından dolayı sorun yaşayacağınız tamirat işlemi değildir. Kalitesiz batarya ve ekran sizi çok büyük sıkıtınlar yaşatabilir. Ancak orijinal olmayan iphone kasası en fazla çabuk rengi atar kolay çizilebilir.

Kasanızda eğilme bükülme yok ise kozmetik olarak sizi yormuyorsa yaptırmanıza gerek yoktur.

Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.
Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır.

Hemen Ara