iPad Ekran Değişimi

iPad Ekran Değişimi

Apple iPad cihazlar tıpkı iphone gibi ekran değişimi yapılmaktadır.

iPad darbe aldı, yere düşürdünüz sinirlendiniz duvara fırlattınız sorun değil.  LCD panelimizde hasar yok ise ön cam değişimi ile masrafları azaltmaya gidebiliriz. Bunu anlamanız için Dokunmatik çalışıyor ekranda kırık ve çatlak var ise ön cam değişimi yapılabilir .Ancak ekranda yer yer çalışmayan fonksiyonlar varsa ekran tamamen değişmesi gerekmektedir.

Adım adım hasar tespiti yapmaya başlayalım. iPad ekranı kırıldı, çatladı ortadan ikiye ayrıldı sorun değil dokunmatik çalışıyor mu ? Çalışıyorsa maliyetimiz düştü, tamirat tadilat işlemimiz biraz uzayacak ancak en önemlisi ödeyeceğimiz ücret düştü.  iPad ön camı değiştirdiğimiz zaman ilk günkü performansı dönecektir.

Şimdi ikici senaryoya gelelim, ekranımız kırıldı dokunmatik gelmiyor yada ekran hiç açılmıyorsa LCD ekran değişimi yapılması gerekmektir. Bu ön cam değişimine göre maliyet açısından bir tık daha yüksektir . Bu değişim biraz sancılıdır orijinal ekran ile değişim yapmanız gerekmektedir. Yan sanayi birebir ekran şeklinde satılan ekranlarda eski canlı görüntüyü yakalamayabilirsiniz. Orijinal olmayan ekranlarda dokunmatik duyarlılığı düşebilir keyifli kullanım olanağını çoğunlukla sağlanmayabilir. Bunları göz önünde bulundurarak tamirat işlemlerinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.

Ücretsiz Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.
Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır.

Hemen Ara