iPhone Kamera Değişimi

iPhone Kamera Değişimi

Hemen hemen tüm iPhone kullanıcıları savunduğu tek gerçek vardır. iPhonelerin kamera çekim becerisi sonuçta ortaya çıkan görsel zenginliktir. iPhone tüm diğer markalardan daha iyi odaklanıp hızlı seri şekilde çekim yapıyor.Bu tartışılmaz bir gerçek bunun oluşması içinde mühendisler dahi beyinler o kadar saat çalışıp emek harcayarak bu kameraları tasarladı.

iPhone Kamera Odaklanmıyor mu ? 

iPhone fotoğraf ve video çekimi sırasında nesneleri odaklanmıyor ise donanımsal yada yazılımsal bir hatadan kaynaklı olabilir.Hemen tamirciye gitmek yerine iphone yedeği alın telefonunuzu sıfırlayın. iPhone çekim sırasından hala odaklama yapmıyor ise kamera değişimi gerekmektedir.

iPhone Kamera Bulanık Çekiyor Net Çekmiyor mu ?

iPhone çekim sırasında net çekmiyor görüntüde keskinlik yok ise kamera lensiniz çatlamış kırılmıştır.Yazılımsal bir sorunda olabilir.

İPhone Kamera Çalışmıyor Açılmıyor mu ? 

iPhone kameranız çalışmıyorsa bunun birkaç nedeni vardır.Sıvı temas etmiş olabilir,darbe almış olabilir, yüksek sıcaklı,düşük sıcaklık karşı karşıya kalmış olabilir.

iPhone Kamera Değişim 

Ön ve arka kamera bulanık çekim yapıyorsa değişim yapılmadır.

Ön ve arka kamera net çekim yapmıyorsa değişim yapılması gerekebilir.

Ön ve arka kamera fark etmez açılmıyorsa değişimleri yapılmalıdır.

Kameralarda flaş çalışmıyorsa değişim yapılmalıdır.

Tüm iphone modellerinde arka kamerası çok çok düşük bir ihtimal olsa dahi ana kart kaynaklı olabilir. Daha çok kamera sensörlerinin stabil çalışmaması sebebi ile oluşan harici hatalardır.

Arızların sebebi mahiyeti farklı olsa da çözüm aynıdır. Kamera değişimi ile çözülebilir.

Video çekerken hiç bir sorun yoktur, ancak foto çekiminde titreme kayma vardır yada tam tersi olabilir, foto çekerken kamera stabil çalışıyor video çekerken netleşmiyor olabilir. Bunların hepsi ön yada arka kamera arızalarıdır.

Darbe kaynaklı kamera camı çatlaması, kırılması sonrasında garantili şekilde orijinal kameralar ile değişim yapılmaktadır.

Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.
Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır.

Hemen Ara