iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone  16 GB ve 32 GB modellerin hafızaların büyük bir kısmını işletim sistemi kaplamaktadır. iOS sürümüne göre 6 GB ile 8 GB arasında işletim sistemimizin yapısal veri büyüklüğü vardır.Diğer eklentiler ve uygulamalar yükleyince foto ve video arşivi yapmak zorlaşıyor.Haftalık ara ara iTUNES ile bilgisayarımıza hafıza diskleri verilerimizi aktarmamız gerekmektedir.

Bu gibi sık sık tekrar eden işlerle uğraşmak istemiyorsanız iPhone Hafıza Yükseltme işlemini yapmanız gerekmektedir.

Cihaza yapılacak bu işlem gerçekten ama gerçekten uzmanlık ister,tecrübe ister  ve nihayetinde usta eller ister.İşin ehli olmayan kasap ustalar bu işlem sırasında bir çok iPhone geri dönüşü olmayan zararlar veriyor.Yüksek ısıya maruz bırakılan anakart tamamen yanabilir.Hafıza kartını sökerken işlemciye zarar verilebilir.Hafıza entegresi sökülürken anakart  kırabilirler,bunun gibi birçok sorun başınıza gelebilir.

Her model için sınırsız saklama alanı imkanı sunamıyoruz. iphone 6 ve iphone6s modelleri için 128 GB kadar hafıza yükseltme işlemi yapabiliyoruz. Daha fazla depolama alanı imkanını ana kart izin vermiyor.

iphone 7 , iphone 7s modelleri ve iphone 8 ve iphone 8s modellerinde 256 Gb kadar hafıza yükseltme işlemi yapılmaktadır.

iphone telefonunuzu sıfırladınız her şeyi sildiniz ancak hala hafıza dolu uyarısı alıyorsanız hafıza kartınız bozuktur. Değişmesi gerekmektedir.

Bu işlemi yaptırmadan önce kesinlikle her ihtimale karşı cihazınızın yedeğini almayı unutmayın.

iCloud çıkış yapın telefonunuzu sıfırlayın.

Kargo, Arıza tespiti, Teslimat İşlemleri ,

İstanbul içi ‘Ücretsiz Servis Ulaşımı‘ Cihazınızı adresinizden alıp tamirat sonrası teslim etmekteyiz.
Tüm Apple cihazlar için Destek hattı olarak +90 531 203 57 46 ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin Her yerinden ‘ARAS KARGO’ ile Cihazlarınızı Ücretsiz Gönderebilirsiniz,
Ücretsiz arıza bildirimden sonra, yapılacak işlemler süre ve hizmet bedeli size telefon ile bildirilir.
Ortak paydada anlaşılması sonrasında, cihazınız tamirat ve test süreçleri sonrasında ücretsiz kargo ile adresinize gönderimi yapılır.

Hemen Ara